Hallo Prulleke,
Als je me een beetje kent, dan weet je dat ik naast knutselen ook graag spelletjes speel. Daarom leek het me leuk om deze twee dingen te combineren met elkaar. Daarom ga ik een Kien & Knutselavond organiseren.

Wat?
De Kien & Knutselavond wordt een combinatie van een paar rondes Bingo spelen, afgewisseld met wat kaartjes knutselen. Ja, sorry het is geen echte kien, maar het klinkt gewoon beter dan bingo in combinatie met knutsel. Uiteraard zorg ik voor leuke prijsjes.
Wie?
De Kien & Knutselavond is voor iedereen, ongeacht je knutselervaring. De projecten die we maken zijn eenvoudig maar leuk en ze zijn bedoeld om je kennis te laten maken met de verschillende producten van Stampin’ Up! Het is uiteraard wel handig als je een interesse hebt om te knutselen met prachtig papier, leuke stempels en kleurrijke inkt.
Waar?
De Kien & Knutselavond zal ik bij mij thuis geven. Je bent dus van harte welkom op Mantualaan 6 in Eindhoven.
Wanneer?
Op zaterdag 1 februari 2025 ben je vanaf 19.30u welkom om binnen te komen. De eerste ronde start ik om 20.00u.
Kosten?
De kosten voor deze middag zijn € 25,-. Dit is inclusief je knutselmaterialen, iets te drinken en knabbelen en 1 set Bingokaarten. Wil je meer kans om te winnen? Dan kun je een extra set(s) kaarten bijkopen voor € 7,50.
Hoofdprijs
De hoofdprijs zal een waardebon zijn om je Stampin’ Up! aankopen mee te doen. De waarde hiervan zal minimaal € 50,- zijn, maar stijgen met de verkoop van iedere extra set bingokaarten… Wat de uiteindelijke waarde zal zijn, merken we dus pas op de avond zelf.
Opgeven
Je kunt je opgeven om mee te doen door een mailtje te sturen naar me ([email protected]) of me een whatsapp berichtje te sturen. Ik zal je een tikkie sturen om je entreegeld over te maken en zodra dat is overgemaakt ben je aangemeld. Aanmelden kan tot maandag 27 januari. Extra setjes bingo-kaarten kopen kan tot 19:55u op 1 februari.
Bestellen
De bedoeling is vooral een hele gezellige avond te maken. Natuurlijk kun je de mogelijkheid ook aangrijpen om de actuele catalogi door te bladeren en een bestelling te plaatsen. Of je kunt van te voren je bestelling doorgeven en deze ophalen als je naar de Kien & Knutsel-avond komt.
Sale-A-Bration
Denk er aan dat de Kien & Knutselavond midden in de Sale-A-Bration periode valt. Dat betekent dat je nu nog op 3 manieren kunt profiteren van extra voordeel bij Stampin’ Up!
- Bij iedere besteding van €70,- (of een veelvoud daarvan) kun je gratis artikelen uit de Sale-A-Bration brochure uitzoeken
- Gastvrouwen krijgen bij een workshopbestelwaarde vanaf €375,- bovenop de reguliere Stampin’ Rewards nog eens €37,50 extra om te besteden aan producten uit het Stampin’ Up! aanbod
- Wil je instappen als onafhankelijk Stampin’ Up! demonstratrice dan zijn er 2 opties om je standaard instapaanbieding mee uit te breiden. Optie 1 is een exclusieve stempelset met een pak Stampin’ Write Markers in jouw favoriete kleurenfamilie gratis bij je instappakket. Optie 2 is je pakket aanvullen met €39,- aan extra materialen naar jouw keuze.
Mocht je nog vragen hebben over Sale-A-Bration of over de Kien & Knutselavond, neem dan gerust vrijblijvend contact op met me.
Hopelijk tot 1 februari!
Liefs,
Leonie François
Onafhankelijk Stampin’ Up! demonstratrice